فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:6180
96/08/13 - 16:24

تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازی ها

      معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت بر قانونمند کردن تشکلهای غیر دولتی برای مسئولیت پذیری بخش های اقتصادی و مشارکت بخش خصوصی...
تاکید بر مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازی ها

 

 

 

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت بر قانونمند کردن تشکلهای غیر دولتی برای مسئولیت پذیری بخش های اقتصادی و مشارکت بخش خصوصی در تصمیم سازیها تاکید کرد.

حسن یونس سینکی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه شاتا با تشریح برنامه های معاونت متبوع خود افزود: نکته مهمی که در این مقطع فضای اقتصادی کشور باید توجه ویژه ای شود قانونمند کردن تشکل های غیر دولتی برای مسوولیت پذیری بخش های اقتصادی است.

به گزارش شاتا ، وی تصریح کرد :  سعی خواهم کرد تشکلها را قوی تر و مسوولیت پذیرتر کنم و اجرای برخی از رفتارهای ممکن قانونی را به این تشکلها بسپارم.

سینکی یادآور شد : این مساله در کنار موضوع یابی و ارتقای رشد رفتارهای  کارشناسی و تخصصی و حرفه ای تر کردن تصمیمات یکی ازبرنامه های جدی من خواهد بود  .

وی تاکید کرد : بدون تردید مشارکت در تصمیم سازی ها موضوع اثر بخشی بخش خصوصی خواهد بود.

معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت افزود : بدون تردید برنامه های معاونت بازرگانی داخلی وزارتخانه ما متاثر از برنامه جامع دولت و وزارتخانه است و تکیه گاه آنچه در این دوره خواهم داشت با توجه به اسناد بالا دستی اقتصادی ، برنامه های رییس جمهور محترم و وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت بوده و برنامه ۴ ساله منظمی را طراحی خواهم کرد و موضوع این برنامه بدون تردید ارتقای بخش صنعت، معدن و تجارت خواهد بود .

سینکی اظهار کرد : رویکردهای اقتصادی مسئولیت اخیر بنده اقتضا می کند که یک هم پیمایی و یک هم افزایی ویژه ای را در این سه بخش اصلی ایجاد کنیم.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.