فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:6149
96/08/02 - 16:22

مقيمي: اصناف و بازاريان جايگاه ممتازي در كشور دارند/ وظيفه ما رفع موانع اصناف است

      استاندار تهران گفت: به عنوان دولت وظيفه داريم در رفع موانع بازاريان و اصناف گام برداشته تا كسب و كار راحتي براي اين گروه در جامعه ايجاد...
مقيمي: اصناف و بازاريان جايگاه ممتازي در كشور دارند/ وظيفه ما رفع موانع اصناف است

 

 

 

استاندار تهران گفت: به عنوان دولت وظيفه داريم در رفع موانع بازاريان و اصناف گام برداشته تا كسب و كار راحتي براي اين گروه در جامعه ايجاد كنيم و كارها را به خود اصناف واگذار كنيم.

محمدحسين مقيمي در نشست با اعضاي اتاق اصناف با بيان اينكه اصناف در كشور قبل و پس از انقلاب همواره جايگاه ممتازي داشته اند، گفت: پيش از انقلاب اصناف و بازاريان با حضور در صحنه هاي مختلف انقلاب همراه امام (ره ) بودند و پس از انقلاب و در جنگ تحميلي و حمايت از رزمندگان نيز نقش مهمي داشته اند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، وي افزود: بر اساس برنامه ششم توسعه قرار است سالانه يك ميليون شغل در كشور ايجاد شود كه سهم استان تهران حدود ٣٣ هزار شغل و در بعد جمعيتي سهم ١٦٠ هزار نفري را دارد كه حجم زيادي را شامل مي شود.

مقيمي با بيان اينكه عمده مشاغلي كه ايجاد مي شوند در بخش صنفي و خدماتي است، تصريح كرد: توسعه بازار با همان نگاه كسب و كار گذشته مي تواند نقش مهمي در رونق بازار داشته باشد.

استاندار تهران ادامه داد:انتقال تجربيات و دانش بازاريان به جاي توسعه بازارهاي جنبي ضرورت دارد.

وي گفت: به عنوان دولت وظيفه داريم در رفع موانع بازاريان و اصناف گام برداشته تا كسب و كار راحتي براي اين گروه در جامعه ايجاد كنيم و كارها را به خود اصناف واگذار كنيم..

مقيمي با بيان اينكه وظيفه ما پشتيباني از اصناف در چارچوب قانون است، افزود:از سوي ديگر عمل به قوانين، مصوبات و آيين نامه ها از سوي اصناف موجب مي شود وضعيت بازار بهتر شود.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.