فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:4221
94/07/11 - 09:51

برگزاری نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور

نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع (صنف، صنعت و بازار) کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با حضور اعضا و همچنین روسای ۲۲ اتحادیه مرتبط صنفی در اتاق...
برگزاری نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور
نخستین جلسه کمیسیون تولید و توزیع (صنف، صنعت و بازار) کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با حضور اعضا و همچنین روسای ۲۲ اتحادیه مرتبط صنفی در اتاق اصناف ایران برگزار شد.

رییس اتاق اصناف ایران در این جلسه بر لزوم ارائه طرح های عامه پسند در حوزه پوشاک تاکید کرد و گفت: هر اتفاق مثبت در حوزه مد و لباس کشور باید با همکاری موثر و برنامه ریزی بلندمدت اتحادیه های صنفی مرتبط با این حوزه صورت گیرد.

علی فاضلی افزود: علاوه بر فقدان ارتباط بین حلقه طراحی، تولید و توزیع متناسب با نیازها و علائق مخاطب، یکی از دلایلی که باعث افزایش واردات پوشاک قاچاق شده ، وجود تعرفه های بالاست که باید اصلاح شود.

حمید قبادی دبیر کارگروه مد و لباس کشور نیز گفت: در شرایط امروز اگر تولید ، توزیع و عرضه بخواهد به شکل سنتی ادامه پیدا کند، شاهد هجوم واردات کالای غیر ایرانی در شرایط پسا تحریم خواهیم بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اتاق اصناف ایران نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از عملکرد شش ماه کارگروه مد و لباس اتاق اصناف، از برگزاری پنجمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر از سوی بنیاد فرهنگی اصناف ایران در اواخر دی ماه امسال همزمان با برگزاری جشنواره موسیقی و فیلم فجر خبر داد.

سیدمنصور حسینی اظهار امیدواری کرد با برگزاری جشنواره مد و لباس فجر شاهد نقطه عطفی در این حوزه باشیم تا کالای ایرانی و توجه به نشان (برند) به طور ویژه مد نظر قرار بگیرد.