فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:4169
94/07/06 - 14:11

یک مسوول: اصناف کشور باید در مسیر اقتصاد مقاومتی گام بردارند

محمدابراهیم کریمی روز دوشنبه در گردهمایی سراسری بسیج اصناف کشور با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از تحریم ها است، افزود:...
یک مسوول: اصناف کشور باید در مسیر اقتصاد مقاومتی گام بردارند

محمدابراهیم کریمی روز دوشنبه در گردهمایی سراسری بسیج اصناف کشور با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از تحریم ها است، افزود: باید تمامی صنوف کشور در این زمینه برنامه ریزی لازم را داشته باشند. 

وی با تاکید براینکه اقتصاد مقاومتی رویکردی است که در شرایط بحرانی می تواند حافظ منافع کشور باشد تصریح کرد: این موضوع باید به عنوان یک اصل اساسی پذیرفته و برای آن باید برنامه ریزی گسترده ای انجام شود. 

وی خاطر نشان کرد: استراتژی کشورهای غربی برای مبارزه با جمهوری اسلامی ایران تغییر کرده و در شرایط فعلی شاخص های دیگری را مورد ارزیابی قرار می دهند.

کریمی اظهار کرد: تحریم ها در طول این مدت نتوانسته مانع پیشرفت ها در زمینه های مختلف و بویژه دانش هسته ای در داخل کشور شود و در طول این مدت زمینه رشد و توسعه علمی و فرهنگی فراهم شده است.

وی خاطر نشان کرد: دیپلماسی هوشمندانه جمهوری اسلامی ایران باعث شده تحریم ها هیچ گونه تاثیری در نفوذ ایدئولوژی انقلاب اسلامی ایران در بین کشورهای منطقه نداشته باشد.

رئیس بسیج اصناف کشور با اشاره به اینکه فشارهای کشورهای غربی به ایران باعث نشده مردم از آرمان های انقلاب عقب نشینی کنند، خاطر نشان کرد: این موضوعات توسط دولتمردان غربی مطرح می شود و خود آن ها اذعان دارند که ایران کشوری است که در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دارد و باید از راه های دیگر با آن مبارزه کرد. 

این مجمع با حضور معتمدین، نخبگان، روسای اتاق های اصناف و مسئولین بسیج اصناف سراسر کشور آغاز شده و تا فردا نیز ادامه می یابد. 

در این مجمع موضوعات مهم جاری در اصناف سراسر کشور از قبیل اقتصادی، فرهنگی و تربیتی در کارگروه های سه گانه مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

در این همایش دو روزه 200 نفر از اصناف سراسر کشور حضور دارند و در پایان بیانیه ای از طرف مجمع صادر خواهد شد.