فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:4015
94/06/23 - 10:38

روایت اینستاگرامی ربیعی از بزرگترین فداکاری روحانی/ مرور عملکرد دولت در دو سال اخیر

  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود، به مرور عملکرد رییس جمهور و تیم مذاکره کننده کشورمان طی 2 سال...
روایت اینستاگرامی ربیعی از بزرگترین فداکاری روحانی/ مرور عملکرد دولت در دو سال اخیر
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود، به مرور عملکرد رییس جمهور و تیم مذاکره کننده کشورمان طی 2 سال اخیر پرداخته است.
 

علی ربیعی در یادداشت اینستاگرامی خود نوشت: همه تلاش روحانی این است که نگذارد این امید کم رنگ شود و این بزرگترین فداکاری رییس جمهور برای ملتش است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، متن یادداشت به این شرح است: چند روز قبل آقای روحانی، به جمع تعاون گران پیوستند و علاوه بر بحث تعاون، در خصوص قهرمانان ملی ما در پشت میز مذاکره سخن گفتند. «قهرمانانی که طی دوسال برای تهیه متنی جنگیدند که منطبق با عظمت و عزت ایران باشد.»

خیلی وقت بودم دلم می خواست از نیاز جامعه برای «نایل شدن» و «موفقیت» بگویم، از ادای دین به بزرگانی که برای رسیدن به پیشرفت، مرزشکنی می کنند.

در طی هشت سال اخیر، هر بار که پای صحبت و درددل برخی از دانشجویانم می نشستم، حرف های مشترکی می شنیدم: «امیدی نیست، راهی نیست، موفقیتی وجود ندارد...» نمیدانم چه اتفاقی در بطن جامعه ایران افتاده که بزرگانی که در حد قهرمانی، کارهای نشدنی و تحسین برانگیز در جهت منافع ملی انجام می دهند، گرامی داشته نمی شوند و مایه دلگرمی و امید شان فراهم نمی گردد و «بزرگی» پاس داشته نمی شود. مگر نه این است که همه نسل‌ها با الگو گرفتن از قهرمانان ذهنی شان، آینده را ترسیم می کنند، پس ما هم باید زمینه های قد کشیدن مستعدها و ظهور الگوهای اخلاق و نخبگی و کارآفرینی و سخت کوشی را فراهم کنیم.

پیش نیاز حرکت به این سمت، دمیدن روح امید در جامعه ایرانی است. فکر می کنم رییس جمهور حسن روحانی نیز در اندیشه همین امید است.

اهمیت بحث هسته ای نه فقط از بعد امنیتی و اقتصادی، بلکه به خاطر دستاورد بزرگی است که شاید کمتر دیده می شود: اینکه ما می توانیم، ما هنر ایستادن منطقی در برابر قدرت‌های بزرگ را داریم، ما قادریم مایه تحسین دنیا شویم.

ما نه تنها می توانیم، بلکه امیدوار نیز می مانیم. همه تلاش روحانی این است که نگذارد این امید کم رنگ شود و این بزرگترین فداکاری رییس جمهور برای ملتش است.

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.