فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:3994
94/05/28 - 10:40

ارتقای سطح مناسبات تهران-برازیلیا/ وزیر کار برزیل به تهران می‌آید

  سفیر برزیل در تهران با قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه در امور بین الملل دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، «سانتیاگو ایرازبال مورائو»...
ارتقای سطح مناسبات تهران-برازیلیا/ وزیر کار برزیل به تهران می‌آید

سفیر برزیل در تهران

 

سفیر برزیل در تهران با قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه در امور بین الملل دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «سانتیاگو ایرازبال مورائو» سفیر برزیل در تهران در دیدار با محمدتقی حسینی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل با اشاره به روابط سیاسی مناسب بین جمهوری اسلامی ایران و برزیل، بر لزوم توسعه روابط دو کشور در سایر زمینه ها تاکید کرد.

وی با اشاره به موفقیت دو کشور در اجرای برخی طرح‌های با هدف فقرزدایی، تبادل تجربیات بین مقامات ارشد دو کشور را مفید دانست. سفیر برزیل ابراز امیدواری کرد که دیدار وزیر کار و امور اجتماعی برزیل از تهران در توسعه روابط دو کشور در زمینه های اجتماعی مفید باشد.

محمدتقی حسینی هم در این دیدار با اشاره به اهمیت سیاسی، اقتصادی و جغرافیایی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و برزیل گفت: همکاری در زمینه های اجتماعی می تواند به پیشبرد اهداف دو کشور ایران و برزیل در سایر زمینه ها نیز کمک کند.

قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بین الملل افزود: جمهوری اسلامی ایران و برزیل با توجه ویژه به کاهش فقر و افزایش رفاه اجتماعی و با اجرای برخی برنامه های شناخته شده اجتماعی در بین کشورهای در حال توسعه از اعتبار خوبی برخوردارند و تبادل تجربیات و افزایش همکاری ها می تواند برنامه های دو کشور را بهبود بخشد.

وی گفت: این همکاری ها از قبل آغاز شده و اکنون نیاز است تا آنها را در قالب جدیدتری تعریف کرده و سرعت بخشید.

حسینی با اشاره به برگزاری کنفرانس محو کار کودکان در برزیل، گفت: جمهوری اسلامی ایران در این کنفرانس شرکت کرد و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این کنفرانس پیشنهادات سازنده ای را ارائه داد که مورد توجه کنفرانس قرار گرفت، همچنین ملاقات‌هایی که با مقامات برزیل صورت گرفت، نشان از علاقه‌مندی دو طرف به افزایش همکاری‌ها داشت.

این مقام مسئول در وزارت کار همچنین دیدار وزرای دو کشور در حاشیه اجلاس کنفرانس بین المللی کار در ژنو را مهم توصیف کرد و تداوم گفتگوها بین مقامات ارشد دو کشور را ضروری دانست. در همین راستا، قرار است وزیر کار و امور اجتماعی برزیل به زودی به ایران بیاید.

در این دیدار یادداشت تفاهم همکاری بین جمهوری اسلامی ایران و برزیل در زمینه های اجتماعی به امضا خواهد رسید.

کشور برزیل از نظر اقتصادی در بین کشورهای در حال توسعه توفیقات زیادی داشته است. علاوه بر این، برزیل با اعمال سیاست‌ها و برنامه های حمایتی و در جهت ارتقای سطح رفاه اجتماعی اقشار جامعه در زمینه برقرار عدالت اجتماعی نیز موفقیت‌های قابل توجهی به دست آورده است.

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.