فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:3972
94/05/07 - 09:47

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران : اصلاح ۱۰ ماده از قانون نظام صنفی/ سیاست های مالیاتی مغایر با اقتصاد مقاومتی است

                            عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه ۱۰ماده از متن قانون نظام صنفی تغییر خواهد کرد، گفت: مهم ترین...
عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران : اصلاح ۱۰ ماده از قانون نظام صنفی/ سیاست های مالیاتی مغایر با اقتصاد مقاومتی است

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران با اعلام اینکه ۱۰ماده از متن قانون نظام صنفی تغییر خواهد کرد، گفت: مهم ترین اصلاحات انجام شده در این قانون مربوط به مباحث مالی اتاق های اصناف، اتحادیه ها و صدور مجوزهای کسب است.

مجتبی صفایی در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: اجلاس سراسری اتاق اصناف اواخر مرداد ماه برگزار خواهد شد و پس از تصویب موارد اصلاحی توسط نمایندگان اتاق ها در این جلسه، این متن با هماهنگی دولت جهت تصویب در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه قانون جدید نظام صنفی پاییز سال جاری آماده ابلاغ به اصناف کشور است، تصریح کرد: هدف اصلی تغییر در برخی آئین نامه های این قانون در جهت بهبود فضای کسب و کار صنوف کشور است.

سازمان امور مالیاتی با واقعیت ها کنار نمی آید

عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران در واکنش به اختلافات پیش آمده بین اتاق اصناف و سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: این سازمان قصد ندارد با واقعیت ها کنار بیاید. تمرکز خود را بر روی اقتصادهای خرد قرار داده است و به اخذ مالیات از بنگاه های اقتصادی شناسنامه دار اکتفا کرده است.

صفایی با بیان اینکه اراده قوی برای شناسایی فراریان مالیاتی وجود ندارد، ادامه داد: بازار در رکود به سر می رود. از طرفی بارمالیاتی افزایش می یابد که این رویه عادلانه نیست و اقدامات کارشناسی نشده برخی دستگاه با شعار اتصاد مقاومتی مغایرت دارد.

وی تأکید کرد: به طورقطع اگر مسئولان سازمان مالیات مشمولان مفاد قرارداد توافق شده را از لیست خارج کند، بازار به این اقدام واکنش نشان خواهد داد.

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.