فاضلی : افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ۹۷ ممنوع است

      رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: افزایش قیمت کالاها و خدمات صنفی تا پایان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ ممنوع است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی...

ثابت ماندن قدر السهم اصناف در مالیات سال ۹۷

      رییس اتاق اصناف اعلام کرد: در قانون بودجه سال ۹۷ قدرالسهم اصناف در پرداخت مالیات همانند چهار سال قبل ثابت مانده است . علی فاضلی امروز...

سرمایه گذاری‌ها به سمت تولید هدایت شود/ قیمت ها بر اساس عرضه و تقاضا تعیین می شود

      عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین و زیرساخت های بخش تولید باید اصلاح شود و برای ایجاد اشتغال باید سرمایه گذاری...

کد خبر:3893
94/02/21 - 09:32

مالکان سال گذشته قیمت‌های اجاره را افزایش دادند

     رئیس اتحادیه املاک از آرامش بازار مسکن در این ماه خبر داد و گفت: قیمت‌های اجاره به هیچ عنون افزایش نیافته است و مالکان قیمت‌ها را سال...
مالکان سال گذشته قیمت‌های اجاره را افزایش دادند
 رئیس اتحادیه املاک
 
 
 رئیس اتحادیه املاک از آرامش بازار مسکن در این ماه خبر داد و گفت: قیمت‌های اجاره به هیچ عنون افزایش نیافته است و مالکان قیمت‌ها را سال گذشته بالا برده‌اند.
حسام عقبایی با بیان اینکه بازار خرید و فروش مسکن در یک ماه و نیم گذشته با رونق همراه بوده است گفت: هنوز از آغاز فعالیت‌های معاملات مسکن در سال گذشته یک ماه بیشتر نگذشته؛ بنابراین نمی‌توان به طور دقیق اعلام کرد که قیمت‌ها افزایش یا کاهش یافته است.
 
وی در ادامه افزود: برای اعلام دقیق بازار خرید و فروش مسکن، یک فرصت سه ماهه لازم است در طی این مدت قیمت‌ها به ثبات می‌رسد و می‌توانیم نظر قطعی خود را برای پیش‌بینی بازار اعلام کنیم.
 
رئیس اتحادیه املاک با اشاره به روند مذاکرات سیاسی در این بازار گفت: با لغو تحریم‌ها بازار مسکن نیز تغییر می‌کند و قیمت‌ها به ثبات می‌رسد و یا در نهایت کاهش می‌یابد.
 
عقبایی با اشاره به اینکه برخی از مالکان قیمت‌های اجاره خود را از سال گذشته چند درصدی افزایش داده‌اند گفت: افزایش قیمت در بازار اجاره نبوده و یا اگر درصد کمی افزایش یافته مربوط به مالکانی بوده است که در سال گذشته قیمت را بالا برده‌اند.
 
رئیس اتحادیه املاک  با اشاره به اینکه ساخت‌وساز در شش ماهه دوم سال ۹۳ کاهش یافته است گفت: آمارها حاکی از آن است که میزان صدور پروانه‌های ساختمانی در طی سال گذشته کاهش چشمگیری یافته است.
 
وی خاطرنشان کرد: بازار مسکن در اردیبهشت ماه آرام بوده و خریداران مسکن می‌توانند نهایت استفاده را از آرامش بازار ببرند.

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.