واریز وام کرونا به کسب و کارها از دهه سوم خرداد شروع می‌شود

منبع: ایرنا براساس سازوکار تعیین شده در ابتدا وزارت کار برای ١٣ رسته‌ متضرر پیامک ارسال می‌کند و سپس کارفرمایان باید اطلاعات خود را در...

نفت به زیر 20 دلار هم می‌رسد؟

نفت به‌طور خلاصه در پایین‌ترین سطح قیمت خود نسبت به 17 سال گذشته معامله شد. همان‌طور که شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهان را تهدید می‌کند، تقاضا...

خروج پراید از چرخه تولید

      پراید که پر کشیدن قیمت آن به بالای 50 میلیون در ماه های اخیر آن را از سبد خرید خانوار دورتر برده بود، از چرخه تولید خارج می شود. مدیرعامل...

کد خبر:6094
96/07/05 - 16:00

وعده وزیر اقتصاد برای حمایت بانکی از تولید در دیدار با نمایندگان مجلس

      رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس از توافقات جدید با وزیر اقتصاد برای حمایت‌های بانکی از بخش تولید خبرداد. به گزارش...
وعده وزیر اقتصاد برای حمایت بانکی از تولید در دیدار با نمایندگان مجلس

 

 

 

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در مجلس از توافقات جدید با وزیر اقتصاد برای حمایت‌های بانکی از بخش تولید خبرداد.

فولادگر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران،‌ حمیدرضا فولادگر درباره نشست روز گذشته کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی گفت: در ادامه نشست روز گذشته کمیسیون ویژه در جلسه امروز نیز با حضور وزیر اقتصاد و معاونان وی مسائل کارگری مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه مقرر شد تعهدات خریداران شرکت هپکو نسبت به کارگران نهایتا در کوتاه ترین زمان رفع شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دلیل اشتراک حوزه کاری کمیسیون ویژه و وزارت اقتصاد، مقرر شد تعاملات سازنده بیشتری انجام شود و در این راستا بر اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر تاکید شد.

به گزارش خانه ملت،‌فولادگر افزود: مباحث بانکی، مالیات بر ارزش افزوده، انتشار اوراق ارزی، فاینانس و استفاده از ظرفیت های برنامه ششم توسعه برای خدمت بیشتر به تولید از محورهای دیگر جلسه کمیسیون ویژه بود.

وی با بیان اینکه بلوکه کردن بخشی از تسهیلات باعث بالا رفتن نرخ تسهیلات تولید می شود، افزود: توافق شد بانک ها از بلوکه کردن تسهیلات بخش تولید خودداری کنند؛ همچنین نحوه استهلاک اقساط تسهیلات تولیدکنندگان ساماندهی خواهد شد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی افزود: ارتقاء رتبه کسب و کار، رفع موانع اشتغالزایی و حمایت از تولید از محورهای دیگر مورد بررسی در نشست امروز کمیسیون ویژه بود.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.