واریز وام کرونا به کسب و کارها از دهه سوم خرداد شروع می‌شود

منبع: ایرنا براساس سازوکار تعیین شده در ابتدا وزارت کار برای ١٣ رسته‌ متضرر پیامک ارسال می‌کند و سپس کارفرمایان باید اطلاعات خود را در...

نفت به زیر 20 دلار هم می‌رسد؟

نفت به‌طور خلاصه در پایین‌ترین سطح قیمت خود نسبت به 17 سال گذشته معامله شد. همان‌طور که شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهان را تهدید می‌کند، تقاضا...

خروج پراید از چرخه تولید

      پراید که پر کشیدن قیمت آن به بالای 50 میلیون در ماه های اخیر آن را از سبد خرید خانوار دورتر برده بود، از چرخه تولید خارج می شود. مدیرعامل...

کد خبر:6
92/12/10 - 09:25

پایان مرحله دوم طرح توسعه بندر شهید رجایی در سال 93

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال آینده مرحله دوم طرح توسعه بندرشهید رجایی پایان می‌یابد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، عباس آخوندی افزود: 90 درصد مرحله دوم طرح انجام شده و 10 درصد باقیمانده مربوط به نصب تجهیزات است که از اوایل سال آینده آغاز می شود. وی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه کانتی...
پایان مرحله دوم طرح توسعه بندر شهید رجایی در سال 93

وزیر راه و شهرسازی گفت: سال آینده مرحله دوم طرح توسعه بندرشهید رجایی پایان می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، عباس آخوندی افزود: 90 درصد مرحله دوم طرح انجام شده و 10 درصد باقیمانده مربوط به نصب تجهیزات است که از اوایل سال آینده آغاز می شود.

وی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح ظرفیت تخلیه و بارگیری سالانه کانتینر از سه میلیون کانتینر TEU در سال به شش میلیون کانتینر افزایش می یابد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: هفت فاز برای توسعه مجتمع بندری شهید رجایی تعریف شده است که با اجرای کامل آن ظرفیت تخلیه و بارگیری در این بندر به بیش از 24 میلیون TEU کانتینر افزایش خواهد یافت.

آخوندی ادامه داد: برای توسعه بیشتر مجتمع بندری شهید رجایی دو هزار و 400 هکتار زمین پس کرانه آماده شده است.

وی اظهار کرد: حمل و نقل سالانه 85 میلیون تن کالای غیر نفتی و 56 میلیون تن مواد نفتی از این مجتمع، موقعیت این بندر را در بین بنادر ایران ممتاز کرده است.

وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: از شلمچه در جنوب غربی خلیج فارس تا شرق ترین منطقه کشور، دو هزار کیلومتر جاده ساحلی وجود دارد که 900 کیلومتر آن در محدوده جغرافیایی هرمزگان است و تقریبا 330 کیلومتر آن بهره برداری شده است.

آخوندی در پایان گفت: دولت مصمم است جاده میناب به جاسک را به بزرگراه ارتقا دهد و با تمهیداتی بزرگراه بندرعباس – پارسیان را که در دست اجراست، هرچه سریعتر تمام کند.

انتهای پیام

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.