واریز وام کرونا به کسب و کارها از دهه سوم خرداد شروع می‌شود

منبع: ایرنا براساس سازوکار تعیین شده در ابتدا وزارت کار برای ١٣ رسته‌ متضرر پیامک ارسال می‌کند و سپس کارفرمایان باید اطلاعات خود را در...

نفت به زیر 20 دلار هم می‌رسد؟

نفت به‌طور خلاصه در پایین‌ترین سطح قیمت خود نسبت به 17 سال گذشته معامله شد. همان‌طور که شیوع ویروس کرونا اقتصاد جهان را تهدید می‌کند، تقاضا...

خروج پراید از چرخه تولید

      پراید که پر کشیدن قیمت آن به بالای 50 میلیون در ماه های اخیر آن را از سبد خرید خانوار دورتر برده بود، از چرخه تولید خارج می شود. مدیرعامل...

کد خبر:4496
94/07/28 - 10:40

برنامه نفتی توتال در ایران/ ۳ پیشنهاد نفتی فرانسوی‌ها

یک مقام ارشد شرکت توتال با اشاره به آمادگی این شرکت فرانسوی به منظور بازگشت صنعت نفت ایران، اعلام کرد: توتال آماده تامین فاینانس و تامین فناوری‌های...
برنامه نفتی توتال در ایران/ ۳ پیشنهاد نفتی فرانسوی‌ها

یک مقام ارشد شرکت توتال با اشاره به آمادگی این شرکت فرانسوی به منظور بازگشت صنعت نفت ایران، اعلام کرد: توتال آماده تامین فاینانس و تامین فناوری‌های مورد نیاز صنعت نفت و گاز ایران است.

 

«استفان میشل» امروز در کنفرانس نفت و نیرو در تهران با بیان اینکه اولین مشارکت نفتی شرکت توتال فرانسه در ایران به سال ۱۹۹۵ میلادی و اجرای طرح‌های پارس جنوبی باز می‌گردد، اظهار داشت: پس از افزایش تحریم‌های بین‌المللی فعالیت‌های شرکت توتال در ایران متوقف شد.

مدیر بخش خاورمیانه و شمال آفریقای توتال فرانسه با اعلام اینکه در صورت لغو تحریم‌ها، آماده بازگشت صنعت نفت ایران و همکاری با شرکت ملی نفت ایران هستیم، تصریح کرد: توتال آماده ارائه خدمات به صنایع نفت و گاز ایران است.

وی از تامین فاینانس، فناوری‌های روز و دانش فنی به عنوان سه برنامه جدید کاری توتال در ایران پس از تحریم‌ها یاد کرد و ادامه داد: توتال فرانسه دارای تجربیات گسترده بین‌المللی در منطقه خاورمیانه، آفریقا، برزیل و حتی روسیه است.

میشل، بار دیگر با اشاره به آمادگی دوباره توتال فرانسه برای همکاری با ایران از کاهش ۵۰ درصدی قیمت نفت به عنوان یک چالش اساسی یاد کرد و گفت: یکی از مهمترین برنامه‌های پیش روی توتال برای اجرای پروژه‌های نفت و گار در ایران و سایر نقاط جهان کاهش و پایین آوردن هزینه‌های تولید نفت و گاز است.

مدیر بخش خاورمیانه و شمال آفریقای توتال فرانسه از ضرورت به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین و فناوری‌های به‌روز جهان برای کاهش هزینه‌های تولید نفت و گاز سخن گفت و تاکید کرد: توتال از آخرین تکنولوژی‌های روز جهان برای توسعه صنعت نفت و گاز برخوردار است و سعی می‌کنیم در کنار کاهش هزینه‌های تولید، افزایش ضریت بازیافت و افزایش بهره‌وری را هم در دستور کار قرار دهیم.

این مقام فرانسوی با اشاره به تلاش توتال به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای به ویژه دی‌اکسیدکربن در پروژه‌های نفت و گاز، خاطرنشان کرد: ایران، یکی از بزرگترین دارندگان گاز طبیعی جهان است و می‌تواند در بازار پیش روی گاز و انرژی جهان نقش مهمی را ایفا کند.