بزرگترین اشکال موجود، چند نرخی بودن ارز است

  با شروع سال جدید، بازار ارز با نوسانات زیادی همراه بود. این نوسانات تا جایی پیش رفت که 20 فروردین ماه، معاون اول رییس جمهوری دلار را با قیمت...

حال صادرات خدمات فنی و مهندسی خوب است؟

بزرگترین عامل در توسعه خدمات فنی و مهندسی مسائل مربوط به روابط بین المللی است. در صادرات خدمات فنی و مهندسی با کشور دیگری سروکار دارید و هرچه...

چگونه نرخ ارز با مسکن بازی می کند؟

        برای بررسی وضعیت بازار مسکن ابتدا باید به تعریف دقیقی از اصطلاحاتی چون رکود برسیم. وقتی از رکود می گوییم منظورمان چیست و از چه زاویه...

کد خبر:6208
96/08/29 - 16:21

بررسی لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی از سوی بخش‌خصوصی

      سی‌و‌دومین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران فردا سه‌شنبه 30 آبان ماه با بررسی موضوعات روز اقتصادی...
بررسی لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی از سوی بخش‌خصوصی

 

 

 

سی‌و‌دومین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران فردا سه‌شنبه 30 آبان ماه با بررسی موضوعات روز اقتصادی برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این جلسه گزارشی از واگذاری دبیرخانه انتخاب صادرکننده نمونه سال 1396 استان تهران به اتاق بازرگانی تهران توسط محمد لاهوتی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و رییس کنفدراسیون صادرات ایران ارائه خواهد شد.

چندی پیش طی مذاکراتی که بین اتاق تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و سازمان توسعه تجارت صورت گرفت، انتخاب صادرکننده نمونه برعهده بخش خصوصی گذاشته شد و مقرر شد اتاق تهران برای نخستین بار خود صادرکنندگان نمونه را شناسایی و معرفی کند؛ روندی که بخش خصوصی امیدوار است به طور کامل چه در حوزه استانی و چه در حوزه ملی به اتاق بازرگانی واگذار شود.

با این حال دستور اصلی نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، بررسی لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور است که توسط سیدعلی مدنی‌زاده، اقتصاددان و استاد دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف صورت خواهد گرفت. مدنی‌زاده دانش‌آموخته اقتصاد در دانشگاه شیکاگو و عضو هیات عملی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی است که فردا در حضور نمایندگان بخش خصوصی، به نقد و بررسی لایحه دولت در خصوص اصلاح نظام پولی و بانکی کشور می‌پردازد.

در این جلسه همچنین، ابراهیم بهادرانی مشاور عالی رییس اتاق تهران، بودجه سال 1397 کل کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد و اعضای هیات نمایندگان نیز در این مورد به اظهارنظر خواهند پرداخت.

سی‌و‌دومین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران فردا سه‌شنبه 30 آبان ماه از ساعت 7 صبح در محل ساختمان اصلی اتاق تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.