نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6205
96/08/27 - 16:49

محموله کمک‌های اتاق بازرگانی تهران برای زلزله‌زدگان

       به موجب تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی برای تامین نیازهای آسیب‌دیدگان و مردم زلزله‌زده...
محموله کمک‌های اتاق بازرگانی تهران برای زلزله‌زدگان

 

 

 

 به موجب تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی برای تامین نیازهای آسیب‌دیدگان و مردم زلزله‌زده غرب کشور تهیه و ارسال شد.

 

اتاق تهران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش و برای کاستن از رنج بازماندگان زلزله در کرمانشاه، از همان روز نخست پس از زلزله با همراهی اعضای هیات نمایندگان و فعالان بخش خصوصی در تهران، محموله‌هایی را حاوی وسایل موردنیاز مردم به کرمانشاه ارسال کرده است.

هم‌چنین اتاق تهران پس از آن با احصای نیازهای مردم در مناطق زلزله‌زده با نظرخواهی و مشورت با مسوولان اتاق بازرگانی کرمانشاه و محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی به مناطق آسیب‌دیده فرستاد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران با رایزنی و کمک فعالان بخش خصوصی، سه هزار تخته پتو از یزد، یک هزار تخته پتو از قزوین و دو هزار تخته پتو نیز از یکی دیگر از تولیدکنندگان تهیه شده و در مجموع 6 هزار تخته پتوی مناسب برای استفاده در هوای سرد به کرمانشاه ارسال شد. همچنین 55 هزار بطری آب معدنی بزرگ نیز در قالب دو تریلی به مناطق زلزله‌زده فرستاده شد.

افزون بر این، مواد غذایی ارسالی اتاق تهران که توسط شرکت‌های تابعه کانون صنایع غذایی ایران به صورت خودجوش تامین شده بود، با هماهنگی اتاق کرمانشاه در اختیار هموطنان زلزله زده قرار گرفت. این محموله‌ها به مقصد سرپل ذهاب ارسال شده و علاوه بر این منطقه در سایر شهرها و روستاهای زلزله‌زده نیز توزیع شده است.

 بنابر تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، مقرر شده است، فعلا نیازهای اولیه برآورده شود و سپس بر اساس اعلام نیاز اتاق کرمانشاه، کمک‌های بعدی در زمینه اسکان زلزله‌زدگان و هم‌چنین بازسازی مناطق آسیب‌دیده صورت گیرد. مانند تجربه‌ای که پیش از این اتاق تهران در تامین نیازها و کمک به سیل‌زدگان استان ایلام کسب کرده است.

علاوه بر این اتاق‌های بازرگانی تصمیم دارند در بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده نقش فعالی برعهده بگیرند که اتاق تهران نیز با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد و از جمله ساخت و تجهیز سالن چند منظوره دبیرستان سوم شعبان در تهران، آماده همکاری دراین زمینه است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.