بزرگترین اشکال موجود، چند نرخی بودن ارز است

  با شروع سال جدید، بازار ارز با نوسانات زیادی همراه بود. این نوسانات تا جایی پیش رفت که 20 فروردین ماه، معاون اول رییس جمهوری دلار را با قیمت...

حال صادرات خدمات فنی و مهندسی خوب است؟

بزرگترین عامل در توسعه خدمات فنی و مهندسی مسائل مربوط به روابط بین المللی است. در صادرات خدمات فنی و مهندسی با کشور دیگری سروکار دارید و هرچه...

چگونه نرخ ارز با مسکن بازی می کند؟

        برای بررسی وضعیت بازار مسکن ابتدا باید به تعریف دقیقی از اصطلاحاتی چون رکود برسیم. وقتی از رکود می گوییم منظورمان چیست و از چه زاویه...

کد خبر:6205
96/08/27 - 16:49

محموله کمک‌های اتاق بازرگانی تهران برای زلزله‌زدگان

       به موجب تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی برای تامین نیازهای آسیب‌دیدگان و مردم زلزله‌زده...
محموله کمک‌های اتاق بازرگانی تهران برای زلزله‌زدگان

 

 

 

 به موجب تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی برای تامین نیازهای آسیب‌دیدگان و مردم زلزله‌زده غرب کشور تهیه و ارسال شد.

 

اتاق تهران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خویش و برای کاستن از رنج بازماندگان زلزله در کرمانشاه، از همان روز نخست پس از زلزله با همراهی اعضای هیات نمایندگان و فعالان بخش خصوصی در تهران، محموله‌هایی را حاوی وسایل موردنیاز مردم به کرمانشاه ارسال کرده است.

هم‌چنین اتاق تهران پس از آن با احصای نیازهای مردم در مناطق زلزله‌زده با نظرخواهی و مشورت با مسوولان اتاق بازرگانی کرمانشاه و محموله‌هایی حاوی پتو، آب معدنی و مواد غذایی به مناطق آسیب‌دیده فرستاد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران با رایزنی و کمک فعالان بخش خصوصی، سه هزار تخته پتو از یزد، یک هزار تخته پتو از قزوین و دو هزار تخته پتو نیز از یکی دیگر از تولیدکنندگان تهیه شده و در مجموع 6 هزار تخته پتوی مناسب برای استفاده در هوای سرد به کرمانشاه ارسال شد. همچنین 55 هزار بطری آب معدنی بزرگ نیز در قالب دو تریلی به مناطق زلزله‌زده فرستاده شد.

افزون بر این، مواد غذایی ارسالی اتاق تهران که توسط شرکت‌های تابعه کانون صنایع غذایی ایران به صورت خودجوش تامین شده بود، با هماهنگی اتاق کرمانشاه در اختیار هموطنان زلزله زده قرار گرفت. این محموله‌ها به مقصد سرپل ذهاب ارسال شده و علاوه بر این منطقه در سایر شهرها و روستاهای زلزله‌زده نیز توزیع شده است.

 بنابر تصمیم هیات رییسه اتاق تهران، مقرر شده است، فعلا نیازهای اولیه برآورده شود و سپس بر اساس اعلام نیاز اتاق کرمانشاه، کمک‌های بعدی در زمینه اسکان زلزله‌زدگان و هم‌چنین بازسازی مناطق آسیب‌دیده صورت گیرد. مانند تجربه‌ای که پیش از این اتاق تهران در تامین نیازها و کمک به سیل‌زدگان استان ایلام کسب کرده است.

علاوه بر این اتاق‌های بازرگانی تصمیم دارند در بازسازی مدارس مناطق زلزله‌زده نقش فعالی برعهده بگیرند که اتاق تهران نیز با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد و از جمله ساخت و تجهیز سالن چند منظوره دبیرستان سوم شعبان در تهران، آماده همکاری دراین زمینه است.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.