نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6201
96/08/24 - 16:01

یک دوره و سه کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی و مدیران تشکل‌ها

      مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی «کسب‌وکارهای نوین» و دو کارگاه آموزشی با عناوین «طراحی نظرسنجی در تشکل‌های اقتصادی» و «هوش هیجانی»...
یک دوره و سه کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی و مدیران تشکل‌ها

 

 

 

مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی «کسب‌وکارهای نوین» و دو کارگاه آموزشی با عناوین «طراحی نظرسنجی در تشکل‌های اقتصادی» و «هوش هیجانی» برگزار می‌کند.

 

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران به نقل از مرکز آموزش، اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی برای اعضای خود و مسوولان تشکل‌های اقتصادی با هدف توانمندسازی و افزایش دانش و آگاهی آنان، برگزاری یک دوره و دو کارگاه آموزشی را در دستور کار خود قرار داده است.

براین اساس مطالبی در باب آشنایی با کسب‌وکارهای نوین و فرصت‌های موجود در این فضا، چگونگی طراحی نظرسنجی و نحوه مدیریت هوش هیجانی توسط مرکز آموزش اتاق تهران به علاقمندان ارائه می‌شود.

 

دوره آموزشی کسب‌وکارهای نوین

در این دوره آموزشی نیز در سرفصل‌هایی چون تحلیل محیط کسب‌وکار و تغییرات تکنولوژیک، تغییر رفتار مصرف‌کننده، تغییر برنامه‌ریزی‌شده شرکت‌ها، خلاقیت و نوآوری و توسعه در مدل، برند، محصول، بازار و مشتریان کسب‌وکارهای نوین مطالبی ارائه می‌شود.

نخستین جلسه این دوره آموزشی، چهار‌شنبه 22 آذرماه جاری برپا می‌شود. مدت زمان این دوره 16 ساعت آموزشی است که چهارشنبه هر هفته از ساعت 16 تا 20 در ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار می‌شود. مدرس این دوره آموزشی نیز سعید محمدی است.

 

کارگاه آموزشی طراحی نظرسنجی در تشکل‌های اقتصاد

این کارگاه آموزشی برای اعضاي هیات رئیسه، دبیران و کارشناسان تشکل‌هاي اقتصادي عضو اتاق تهران طرح‌ریزی شده است و این امکان را به تشکل‌ها می‌دهد که نظر مخاطبان و شرکت‌های تابعه خود را برای سیاستگذاری‌ها و اقدامات مهم به شیوه‌ای اصولی و علمی جویا شوند.

شرکت در این کارگاه آموزشی برای مدیران، دبیران و کارشناسان رایگان اما همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

مفاهیم آموزشی در این کارگاه، طی چهار ساعت ارائه می‌شود و زمان برگزاری آن، پنجم آذرماه سال جاری از ساعت 13 تا 17 خواهد بود.

 سرفصل‌های آموزشی دوره طراحی نظرسنجی در تشکل‌هاي اقتصادي شامل مفاهیمی چون مبانی و اصول نظرسنجی، انتخاب پرسش‌شوندگان و جامعه هدف، طراحی پرسش نامه نظرسنجی ، تحلیل داده‌ها و تدوین گزارش نظرسنجی و آشنایی با نرم‌افزارهاي تخصصی نظرسنجی است که توسط علیرضا مدرسی، در این کارگاه آموزشی ارائه می‌شود.

 

کارگاه آموزشی هوش هیجانی

در این کارگاه آموزشی، سرفصل‌هایی مفهوم هوش هیجانی، اهمیت و مولفه‌های آن، ارتباط هوش هیجانی با سلامت روان، روش‌های تقویت و مهارت‌های تنظیم آن و اثرگذاری‌اش در روابط بین فردی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

این کارگاه آموزشی، به مدت هشت ساعت و در دو جلسه برگزار می‌شود. نخستین جلسه این کارگاه روز دوشنبه 13 آذرماه و دومین نشست نیز دوشنبه 20 آذر ماه سال جاری خواهد بود.

مخاطبان این کارگاه آموزشی نیز مدیران، کارشناسان ارشد و کارشناسان بنگاه‌های و سازمان‌های اقتصادی هستند .

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که علاقمند به حضور در این دوره و کارگاه‌های آموزشی هستند، می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل به همراه سایر مدارک از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره و کارگاه‌ها‌ با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.