نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6186
96/08/14 - 16:36

عملکرد مثبت هفت ماهه میز راهنمای تجار

      گزارش هفت ماهه سال 96 از مرکز تماس اتاق تهران نشان می‌دهد که فعالان اقتصادی و اعضای حقیقی و حقوقی اتاق تهران از عملکرد این سامانه ارتباطی...
عملکرد مثبت هفت ماهه میز راهنمای تجار

 

 

 

گزارش هفت ماهه سال 96 از مرکز تماس اتاق تهران نشان می‌دهد که فعالان اقتصادی و اعضای حقیقی و حقوقی اتاق تهران از عملکرد این سامانه ارتباطی رضایت داشته‌اند.

 

مرکز تماس 1866 اتاق تهران که از ابتدای سال جاری پوست‌اندازی کرده و فعالیت‌های خود را به صورت حرفه‌ای آغاز کرد، در حال حاضر روزانه پاسخ‌گوی سوالات دارندگان کارت عضویت و بازرگانی و صاحبان کسب‌و‌کار است.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، امید هاشمی مدیر امور کسب‌و‌کار نوین اتاق تهران با اشاره به رشد عملکرد مرکز تماس اتاق تهران طی مدت هفت ماهه سال جاری، گفت: طی مهرماه امسال، تعداد کل تماس ورودی به این مرکز، نزدیک به 10 هزار و 293 تماس بوده که از این میزان 9881 تماس توسط کارشناسان مرکز تماس 1866 پاسخ داده شده است.

به گفته وی، کارشناسان مرکز تماس اتاق تهران علاوه بر پاسخ‌دهی به سوالات مربوط به کارت عضویت و بازرگانی، به سایر سوالات فعالان اقتصادی که عمدتا شامل امور بانکی، حقوقی، گمرکی، ثبت سفارش، مشاوره‌های مالیاتی و بازاریابی صادراتی می‌شود، پاسخ داده یا به کارشناسان مربوطه در اتاق تهران ارجاع داده‌اند.

گزارش هفت ماهه مرکز تماس اتاق تهران نشان می‌دهد که میانگین زمان مکالمات در این مرکز، حدود 180 ثانیه بوده است، در حالی که میانگین زمان انتظار پاسخگویی نیز در این ماه، 24 ثانیه بوده است.

روند پاسخ‌دهی به تماس‌گیرندگان با 1866 به گونه‌است که به سوالات و نیازهای فعالان اقتصادی که از ساعات ابتدایی صبح تا پیش از ساعت 14 همان روز تماس گرفته باشند، در همان روز پاسخ داده خواهد شد و در صورتی که مراجعان به این سامانه ارتباطی از ساعت 14 الی 17 هر روز تماس خود را برقرار کنند، پاسخ از سوی کارشناسان مرکز تا پیش از ساعت 11 روز بعد داده خواهد شد.

سیستم نرم‌افزاری CRM مرکز تماس 1866 اتاق تهران به گونه‌ای طراحی شده است که برای هر تماس‌گیرنده یک پرونده کاری ایجاد خواهد شد و سابقه ارتباط فعالان اقتصادی با این مرکز، برای خدمات‌دهی بهتر و دقیق‎تر به ثبت می‌رسد.

طبق نظرسنجی صورت گرفته طی مهرماه سال جاری، 95 درصد مراجعه‌کنندگان به سامانه ارتباطی 1866 اتاق تهران از نحوه عملکرد این مرکز رضایت داشته‌اند. این در حالی است که به گفته مدیر امور کسب‌و‌کار نوین و توسعه اتاق تهران، هدف نهایی از فعالیت مرکز تماس 1866 این است که این مرکز به میز راهنما فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران تبدیل شود و بتواند پاسخگوی تمامی سوالات اعضای اتاق تهران باشد.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.