نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6109
96/07/15 - 15:37

اولین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal

      معاون کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از برگزاری اولین رویداد Tech Deal در اتاق تهران خبر داد.   این رویداد که...
اولین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal

 

 

 

معاون کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از برگزاری اولین رویداد Tech Deal در اتاق تهران خبر داد.

 

این رویداد که قرار است روز چهارشنبه 26 مهرماه امسال برگزار شود، فرصتی است تا صاحبان سرمایه و صاحبان ایده‌ها و طرح‌های فناورانه گردهم آمده و امکان همکاری‌، مشارکت و سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری را بررسی کنند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، هومن حاجی‌پور با بیان اینکه این رویداد با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز فن بازار ملی ایران، شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف و اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود، افزود: در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع با جدیدترین فناوری‌های دانش‌بنیان مرتبط با حوزه کاری خود آشنا می‌شوند.

به گفته وی، در این رویداد فناوران و صاحبان طرح‌های نوآورانه، کارآفرینان، صنعتگران و مدیران تشکل‌های اقتصادی و صنعتی، بنگاه‌های سرمایه‌گذاری و مشتریان طرح‌های خلاقانه و اختراعات حضور دارند. حاجی‌پور افزود: در این گردهمایی، هیات داورانی متشکل از خبرگان صنایع مختلف نیز حضور دارند و به ارزیابی طرح‌های فناورانه و راستی‌آزمایی آن خواهند پرداخت.

معاون کسب وکار اتاق تهران با اشاره به اینکه در اولین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal دو پنل تخصصی با موضوع تجهیزات پزشکی و نیز نانوفناوری و زیست‌فناوری برگزار می‌شود، تصریح کرد که مدیران تشکل‌های این دو حوزه در پانل‌ها حضور فعالانه خواهند داشت.

بنا بر اعلام معاونت کسب‌وکار اتاق تهران این رویداد روز چهارشنبه 26 مهر ماه برگزار و پنل تجهیزات پزشکی از ساعت 9 صبح تا 12 و پنل نانوفناوری و زیست‌فناوری از ساعت 14 تا 17 در محل ساختمان شماره یک اتاق تهران برپا می‌شود.

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران تا روز چهارشنبه 19 مهرماه می‌توانند آمادگی خود برای حضور در این رویداد را به شماره چهاررقمی 1866 یا آدرس ایمیل  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  اطلاع دهند.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.