نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6073
96/06/28 - 16:52

تداوم ارائه خدمات جدید از سوی دفتر ثبت شرکت‌ها

       دبیرکل اتاق تهران از ارتقای خدمات‌دهی دفتر ثبت شرکت‌ها به اعضای اتاق تهران خبر داد.   دفتر خدمات ثبت شرکت‌ها که سال گذشته در اتاق...
تداوم ارائه خدمات جدید از سوی دفتر ثبت شرکت‌ها

 

 

 

 دبیرکل اتاق تهران از ارتقای خدمات‌دهی دفتر ثبت شرکت‌ها به اعضای اتاق تهران خبر داد.

 

دفتر خدمات ثبت شرکت‌ها که سال گذشته در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گشایش یافت، در ارائه خدمات ثبتی به اعضای این اتاق و دارندگان کارت بازرگانی روند رو به جلویی را در پیش گرفته است.

این دفتر که به دنبال تفاهم‌نامه همکاری میان اتاق تهران و اداره ثبت شرکت‌ها راه‌اندازی شد، در ابتدا کارش را با ارائه خدمات ثبتی شامل تاسیس شرکت و  خدمات مشاوره‌ای در تنظیم صورت جلسات و ثبت آن در سامانه ثبت شرکت‌ها آغاز کرد و برابر آن صاحبان کسب‌و‌کار و دارندگان کارت بازرگانی بدون مراجعه به اداره ثبت شرکت‌ها، می‌توانستند امور مربوط به خدمات ثبتی را در اتاق تهران به سرانجام برسانند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در حال حاضر خدمات این دفتر برای اعضای اتاق تهران توسعه یافته و علاوه بر ارائه موارد فوق، پذیرش اظهارنامه پلمب دفاتر قانونی و پیش‌ثبت‌نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری نیز در محل دفتر خدمات ثبت شرکت‌ها قابل ارائه است. هم‌چنین برای اعضایی که از ابتدای سال 96 نسبت به دریافت اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی در سامانه ثبت شرکت‌ها اقدام کرده‌اند، خدمات تغییر آدرس و ابطال اظهارنامه نیز فراهم شده است.

دبیرکل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با بیان اینکه طی مدت کوتاهی که از راه‌اندازی دفتر خدمات ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران می‌گذرد، سطح استقبال و رضایت‌مندی اعضای این اتاق از خدمات‌دهی جدید افزایش یافته است، گفت: آمار دفتر خدمات ثبت شرکت‌ها نشان می‌دهد که طی مدت پنج ماه ابتدای سال جاری، تعداد پرونده‌های تشکیل شده در این دفتر رشد چشمگیری داشته است به طوری که تاکنون حدود 250 پرونده حقوقی در این دفتر به ثبت رسیده است.

بهمن عشقی با اشاره به ارائه خدمات جدید در این دفتر، افزود: از حدود دو ماه گذشته، پذیرش اظهارنامه پلمب دفاتر قانونی و نیز پیش ثبت‌نام اظهارنامه دفتر ثبت تجاری به بسته خدمات دفتر ثبت شرکت‌ها در اتاق تهران افزوده شده است و طی این مدت نیز حدود 80 پرونده مربوط به اظهارنامه پلمب دفاتر در این دفتر به ثبت رسیده است.

عشقی با تاکید بر تلاش روزافزون اتاق تهران مبنی بر ارائه خدمات جدید به اعضا ادامه داد: با توجه به این که روند مذاکرات اتاق تهران و اداره ثبت شرکت‌ها به طور مداوم برقرار است، روند خدمات‌دهی دفتر ثبت شرکت‌ها به اعضای اتاق تهران نیز دائما در حال ارتقا و بهبود است. ضمن این که امیدواریم اعضا نیز از ارائه این خدمات استقبال کنند و با صرف وقت و هزینه کمتر امور مربوط به ثبت شرکت‌ها از طریق اتاق تهران انجام دهند. ضمن این که اتاق برای ارائه این خدمات هیچ‌گونه هزینه‌ای از اعضای خود دریافت نمی‌کند و اعضا صرفا هزینه امور ثبتی را می‌پردازند.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.