نوسان در بازار کار

      بیکاری همچنان در صدر مشکلات اصلی کشور است، موضوعی که در سال‌ها و دهه‌های گذشته نیز دولت‌های مختلف با آن دست و پنجه نرم کرده‌اند تا...

استقلال تامین اجتماعی و وصول مطالبات را دنبال کنید

      با نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی، بازار حمایت ها از نامزدهای انتخابات مجلس و طرح انتظارات داغ شده است. کانون اعتلاء تامین...

معیار افزایش دستمزد کارگران چه خواهد بود؟

      در حالی یک و ماه و نیم به پایان سال باقی‌مانده که همچون سال‌های گذشته هنوز تکلیف دستمزد سال آینده کارگران روشن نشده است و به نظر می‌رسد...

کد خبر:6050
96/06/20 - 16:32

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر می‌شود

      سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، صبح فردا، سه‌شنبه 21 شهریور ماه 1396 برگزار می‌شود و نمایندگان...
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر می‌شود

 

 

 

سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، صبح فردا، سه‌شنبه 21 شهریور ماه 1396 برگزار می‌شود و نمایندگان بخش خصوصی در نشست رسمی ماهانه خود گردهم می‌آیند تا علاوه بر بررسی مسایل روز اقتصادی، به مشکلات موکلان خود نیز رسیدگی کنند.

 

برابر برنامه معمول مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران، آغازگر این نشست خواهد بود، طی دقایقی به مرور مهمترین رویدادهای اقتصادی یک ماه اخیر خواهد پرداخت و مواضع پارلمان بخش خصوصی را در قبال این رویدادها و مسایل تبیین خواهد کرد. رییس اتاق تهران در این نشست از دو کتاب اقتصادی تازه منتشر شده اتاق تهران نیز رونمایی خواهد کرد.

برابر روال گذشته، تعدادی از اعضای هیات نمایندگان نیز در نطق پیش از دستور به ارائه دیدگاه‌های خود در مورد مسایل اقتصادی می‌پردازند که این بار، حسن فروزان‌فرد، عضو هیات نمایندگان، و کاوه زرگران، رییس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران پشت تریبون خواهند ایستاد.

هم‌چنین در این نشست، انتخاب حسابرس رسمي اتاق تهران در سال 1396 در برنامه کار قرار دارد که با رای هیات نمایندگان تایید خواهد شد.

مهمان سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، سیدکمال سيدعلي، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران است گزارشی از عملکرد نهاد متبوع خویش در برابر فعالان اقتصادی ارائه خواهد کرد. سیدعلی هم‌چنین در رابطه با توسعه مراودات صندوق ضمانت صادرات با فعالان بخش خصوصی و خدمات متقابل با اعضای هیات نمایندگان گفت‌وگوی دوجانبه خواهد داشت و به سوالات نمایندگان بخش خصوصی پاسخ خواهد داد.

در این نشست، همچنین تفاهمنامه‌ای با سازمان یونيسف در راستای مسئوليت‌های اجتماعي اتاق تهران، در حوزه كودكان نیز به امضا خواهد رسید. هم‌چنین اتاق تهران در حضور اعضای هیات نمایندگان، تفاهمنامه‌ای نیز با اتاق مشترک ایران و عراق به منظور توسعه همکاری‌های این دو نهاد بخش خصوصی در رابطه با تسهیل شرایط فعالان اقتصادی که در کشور عراق کار می‌کنند، منعقد خواهد کرد.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.