اتاق تهران پرچمدار مبارزه با فساد در بخش خصوصی می‌شود

      چهارمین نشست کمیسیون تسهیل کسب‌وکار به منظور بررسی مدل ارزيابي مبارزه با فساد در بخش خصوصي برگزار شد. در این نشست، اعضا و میهمانان...

پارادایم همکاری‌های ایران و ایتالیا به همکاری‌های صنعتی تغییر کند

       نشست مشترک توسعه همکاری‌های تجاری تهران- میلان با حضور چشمگیر فعالان اقتصادی ایران و هیاتی از اتاق بازرگانی میلان ایتالیا در طبقه...

دفاع تمام قد بخش‌خصوصی از اجرای بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت

      بخشنامه جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت بار دیگر موضوع پرچالش قیمت‌گذاری را در میان صاحبان کسب‌و‌کار و اقتصاد داغ کرده‌است. این بخشنامه...

کد خبر:6050
96/06/20 - 16:32

مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر می‌شود

      سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، صبح فردا، سه‌شنبه 21 شهریور ماه 1396 برگزار می‌شود و نمایندگان...
مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر می‌شود

 

 

 

سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، صبح فردا، سه‌شنبه 21 شهریور ماه 1396 برگزار می‌شود و نمایندگان بخش خصوصی در نشست رسمی ماهانه خود گردهم می‌آیند تا علاوه بر بررسی مسایل روز اقتصادی، به مشکلات موکلان خود نیز رسیدگی کنند.

 

برابر برنامه معمول مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران، آغازگر این نشست خواهد بود، طی دقایقی به مرور مهمترین رویدادهای اقتصادی یک ماه اخیر خواهد پرداخت و مواضع پارلمان بخش خصوصی را در قبال این رویدادها و مسایل تبیین خواهد کرد. رییس اتاق تهران در این نشست از دو کتاب اقتصادی تازه منتشر شده اتاق تهران نیز رونمایی خواهد کرد.

برابر روال گذشته، تعدادی از اعضای هیات نمایندگان نیز در نطق پیش از دستور به ارائه دیدگاه‌های خود در مورد مسایل اقتصادی می‌پردازند که این بار، حسن فروزان‌فرد، عضو هیات نمایندگان، و کاوه زرگران، رییس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق تهران پشت تریبون خواهند ایستاد.

هم‌چنین در این نشست، انتخاب حسابرس رسمي اتاق تهران در سال 1396 در برنامه کار قرار دارد که با رای هیات نمایندگان تایید خواهد شد.

مهمان سی‌امین نشست هیات نمایندگان اتاق تهران، سیدکمال سيدعلي، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران است گزارشی از عملکرد نهاد متبوع خویش در برابر فعالان اقتصادی ارائه خواهد کرد. سیدعلی هم‌چنین در رابطه با توسعه مراودات صندوق ضمانت صادرات با فعالان بخش خصوصی و خدمات متقابل با اعضای هیات نمایندگان گفت‌وگوی دوجانبه خواهد داشت و به سوالات نمایندگان بخش خصوصی پاسخ خواهد داد.

در این نشست، همچنین تفاهمنامه‌ای با سازمان یونيسف در راستای مسئوليت‌های اجتماعي اتاق تهران، در حوزه كودكان نیز به امضا خواهد رسید. هم‌چنین اتاق تهران در حضور اعضای هیات نمایندگان، تفاهمنامه‌ای نیز با اتاق مشترک ایران و عراق به منظور توسعه همکاری‌های این دو نهاد بخش خصوصی در رابطه با تسهیل شرایط فعالان اقتصادی که در کشور عراق کار می‌کنند، منعقد خواهد کرد.

 

 

 

دیدگاه های شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.